Wybielanie zębów – Toruń

Fluoryzacja zębów Toruń
26 września, 2019
Higienizacja – cennik
23 października, 2019

Wśród kupowanych przez pacjentów pokarmów i napojów jest wiele produktów, które wpływają na kolor zębów. Do zazwyczaj wymienianych należą soki, kawa czy różne kolorowe owoce. Pacjentom zależy jednak żeby możliwe było usuwanie efektów zjadania barwiących pokarmów, dlatego że białe zęby są wysoko estetyczne i kojarzą się ze zdrowiem. Bywa jednak tak, że nawet wyleczone zęby mają żółtawy kolor. Odpowiedzią na ten problem są wybielające zęby zabiegi. Oprócz codziennej pielęgnacji popularnymi pastami wybielającymi, pacjenci mogą podjąć profesjonalne dentystyczne wybielające zabiegi, na przykład naświetlania specjalnymi lampami.

Jedną z najpopularniejszych lamp jest lampa Beyond, czyli innowacyjna technologia, która oferuje wybielanie zębów, dające zadowalające oraz trwałe efekty już po jednym zabiegu naświetlania. Co więcej ten typ zabiegu usuwa do 97% bakterii namnażających się w jamie ustnej oraz pomniejsza zapalne stany przyzębia, a do tego wspomaga hartowanie kompozytów i wypełnień stomatologicznych. Tak więc wybielanie zębów, choć najbardziej pożądane, nie jest jedynym dodatnim efektem zabiegu.

Lampa Beyond jest innowacyjnym urządzeniem, zdolnym do obracania ramienia w zasięgu 360°, dzięki czemu może zostać dostosowana do różnych pozycji pacjenta, co zwiększa dokładność pracy i wygodę. Dodatkowo także siła naświetlania lampy może zostać dostosowana do potrzeb pacjenta, w zgodzie z zaleceniami dentysty. Natężenie światła może mieć trzy warianty: intensywne, standardowe lub łagodne z uwagi na to, jak mocne są przebarwienia. Dzięki lampie Beyond wybielanie zębów staje się prostsze.

https://edclinic.pl/lang/pl/metamorfozy/