Stomatolog na raty

Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Zabiegi stomatologiczne
17 sierpnia, 2019
Ligatury ortodontyczne - ortodonta Toruń
Ligatury ortodontyczne
24 września, 2019
Show all
Stomatolog leczenie na raty kredy na implanty

Stomatolog leczenie na raty kredy na implanty

Leczenie dentystyczne często wymaga szczególnego nakładu finansowego, zwłaszcza w przypadku zabiegów ortodontycznych lub implantacji, których cena jest związana nie tylko z działaniem dentysty, ale również z surowcami, z których zostaną przygotowane aparaty czy implanty. Może więc zdarzyć się tak, że pacjent wymagający natychmiastowego leczenia stomatologicznego nie ma wystarczających środków pieniężnych, a konsultacja na fundusz zdrowia okaże się mieć zbyt odległy termin. Wtedy pomocnym wyjściem z sytuacji jest kredyt medyczny Mediraty.

Taki sposób opłacania zabiegów stomatologicznych jest nie tylko komfortowy ze względu na możliwość rodzielenia kosztów na raty, ale również daje większe szanse na leczenie z najtrwalszymi i najlepszymi materiałami, które zwykle mają wysokie ceny. Medyczny kredyt Mediraty obejmuje takie zabiegi dentystyczne jak: leczenie zachowawcze i ortodontyczne, prace implantacyjne i protetyczne, chirurgię stomatologiczną i zabiegi z zakresu estetyki, udoskonalające wygląd jamy ustnej. To daje pacjentom duży zakres możliwości.

Medyczny kredyt Mediraty jest dostępny w wielu najlepszych klinikach i placówkach stomatologicznych, co pozwala pacjentom na korzystanie z usług stomatologicznych najwyższej jakości w komfortowych ratach. Spłatę kredytu medycznego Mediraty można dostosować do swoich zdolności finansowych, decydując się na kredyt ze spłatą w ciągu 12 lub nawet 60 rat. Dzięki temu wszyscy mogą pozwolić sobie na leczenie dentystyczne w wygodnym, ratalnym systemie spłaty.

https://edclinic.pl/lang/pl/zabiegi-stomatologiczne-torun-cennik/